Breaking News
recent

Dear Santa, for Christmas this year...Do Świąt już tylko dwa dni! To jeden z najgorętszych okresów, kiedy galerie handlowe pękają w szwach. Warto dobrze przemyśleć, jakimi prezentami chcemy obdarować naszych bliskich. Jeśli w dalszym ciągu zastanawiacie się, co kupić mam dla Was małą listę prezentów. Może akurat traficie na coś inspirującego.1. Perfumy 

Choć nie należą do najtańszych prezentów na Święta, myślę, że warto zapytać się bliskich czy jako takich nie potrzebują. W moim domu są podstawą na świątecznych listach, każdy podaje tylko wymarzony zapach :). Będąc ostatnio w perfumerii moją uwagę przykuło kilka modeli: 
2. Zniszcz ten dziennik 

To książka inna, niż wszystkie. To dziennik, który pozwala Nam przekształcić  destrukcję w kreację i wyrazić swoje emocje. Jego ideą jest samozniszczenie -osobistą, twórczą interpretacją zadań proponowanych na stronach. Każdy dziennik jest niepowtarzalnym dziełem jego twórcy - oddaje osobowość i postrzeganie rzeczywistości. Myślę, że z pewnością zachwyci każdego niezależnie od wieku. 
3. Zegarek 

Zegarek jest zdecydowanie prezentem z klasą. Nie musi być od razu z wyższej póki, sieciówki oferują Nam również tańsze odpowiedniki. Aby trafić w gust osoby, którą chcemy nim obdarzyć najlepiej wybrać ten w ponadczasowym kolorze - czarnym lub białym. Nie zawodzą! :) 


mohito.pl 


yes.pl


4. Instax

To zdecydowanie prezent dla rodzinnych "gadżeciarzy" ;). Wystarczy wybrać tryb, nacisnąć spust migawki, a świetne zdjęcie wielkości karty kredytowej będzie gotowe natychmiast. Dodatkowo aparat jest lekki, kompaktowy i uwodzi swoim minimalistycznym stylem! Sama skusiłabym się na jeden w pastelowym odcieniu :)

5. Kalendarz na rok 2015

Zdecydowanie przyda się wszystkim niezależnie od płci. To strzał w dziesiątkę. W końcu każdy lubi mieć porządek w swoich sprawach. Dodatkowo nie musi być błahy, może poprawiać humor ciekawymi cytatami, rozweselać zdjęciami, a nawet przypominać o najbliższych. 
empik.com

6. Do domu 

To jedna z najbezpieczniejszych prezentowych opcji. W końcu zawsze przyda nam się coś do domu. Najlepiej, aby dodatki te były oryginalne i dopasowane do stylu domownika. Na pewno nie zaliczycie wtopy, a Wasz prezent będzie użyteczny :). 
http://home-you.com/pl/


A jaki jest wasz wymarzony prezent na gwiazdkę? :)lisa bela

lisa bela

Tidak ada komentar:

Posting Komentar

Diberdayakan oleh Blogger.