Breaking News
recent

Chiara Ferragni

W postach na Cook Life Fashion jeszcze nigdy nie pisałam Wam o moich ulubionych blogerach, których strony przeglądam dzień w dzień. Dzisiaj chciałam zwrócić uwagę na jedną blogerkę, która szczególnie przykuła moją uwagę - Chiarę Ferragni z The Blonde Salad. 26 letnia Włoszka, prawdziwa celebrytka w swoim kraju. Z wykształcenia prawniczka, którą najbardziej cechuje kreatywność.
Bloga prowadzi od roku 2009, którego z początku traktowała wyłącznie jako rozrywkę, a z czasem zrozumiała, że stał się jej pracą.  Mimo licznych publikacji w Vogue, Teen Vogue, New York magazine, Bazaar i wielu innych, Ferragni wykorzystuje swój sukces. Ma własną kolekcję butów, współpracuje z Louis Vuitton, Ermenegildo Zegna, Mango, Diorem, Chanel. Wszystko czego dotknie zamienia w żyłe złota, a projektanci zabiegają o nią. Na instagramie obserwuje ją ponad milion osób, miesięcznie odwiedza ją 10 milionów czytelników, a liczby te cały czas rośną. Posty na blogu dodaje codziennie (!), dba o swoich fanów i na bieżąco wstawia zdjęcia z miejsc gdzie aktualnie się znajduje. W zakładce podróże na jej stronie możemy zobaczyć ile świata już zwiedziła. Obecnie jest w Azji :) To naprawdę niesamowite, spełnienie marzeń...   Styl Chiary jest bardzo kobiecy, elegancki i nowoczesny, ale z pewną oryginalnością.
Łączy ubrania z sieciówek z tymi od projektantów. Uwielbiam czerpać od niej inspiracje jak i po prostu oglądać bloga z pięknymi zdjęciami.


Kampania nowej kolekcji butów


 
TOP MAGAZINE BRASIL
 
 

 
Prasa internetowa

  
Apartament Chiary w Mediolanie 


 

 
 
Jak oceniacie styl Ferragni? Co sądzicie o tej jednej z najpopularniejszych blogerek na świecie?
 
 


lisa bela

lisa bela

Tidak ada komentar:

Posting Komentar

Diberdayakan oleh Blogger.