Breaking News
recent

Robert KupiszRobert Kupisz zadebiutował w świecie mody zupełnie przypadkiem. Jego największą pasją był taniec. Trzykrotny mistrz World Latin Formation Championships założył jedną z najlepszych szkół tańca towarzyskiego w Polsce, można powiedzieć, że nauczyciel tańca osiągnął już wszystko. 

Nagle wszystko się zmieniło, kiedy podjął jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Przeprowadził się do Londynu,  aby wziąć udział w miesięcznym kursie stylizacji fryzur The Toni&Guy Academy. Po powrocie do Polski w ciągu kilku miesięcy zdobył czołową pozycję jako stylista fryzur. Współpracował z magazynami, pracował przy przedstawieniach teatralnych oraz filmach. 
Kolejna rewolucja w jego życiu nastąpiła 2011, kiedy zadebiutował jako projektant mody. Ma na swoim koncie pięć kolekcji, każda ma określony temat. Lato 2012 - pierwsza kolekcja, rockowa, buntownicza,  inspirowana muzyką lat 70-tych. Heros Zima 2012 - patriotyczna, sentymentalna, nawiązująca do młodych bohaterów Powstania Warszawskiego. Wanted Lato 2013 - rodem z Dzikiego Zachodu. Gelem Zima 2013  - inspirowana bogatą kulturą cygańską. Fair Play Lato 2014 - ostatnia, najnowsza kolekcja nawiązująca do igrzysk oraz sportowych rywalizacji.

Myślę, że Rober osiągnął swój cel, zrealizował marzenia, a przede wszystkim nie bał się ryzykować. Rozwijał swoje talenty, a przede wszystkim został bardzo dobrze przyjęty przez rodzinę oraz przyjaciół. 


 Lato 2012


 

Heros Zima 2012

 Wanted  Lato 2013

Gelem Zima 2013 

Fair Play Lato 2014


Martynalisa bela

lisa bela

Tidak ada komentar:

Posting Komentar

Diberdayakan oleh Blogger.